PokerStars opuszcza Kolumbie

Kategoria: Wokół kasyn | 20 lipca 2017

Pokerowy gigant, PokerStars ogłosił w ostatnim czasie, iż firma zdecydowała się opuścić Columbian Gaming Market po tym, jak krajowy regulator gier zaczął wprowadzać czarną listę, która dotyczyła firm niemających licencji na prowadzenie działalności na terenie Kolumbii. PokerStars dba w takich przypadkach o wygodę i nie walczy do samego końca.

Firma złożyła oświadczenia dla swoich klientów w wiadomościach e-mail, pisząc w nich, iż z dniem 17.07.2017 opuszczają ich kraj ze względu na brak licencji. Grupa zaznaczyła, że trwają rozmowy z urzędnikami kraju i mają nadzieje wrócić tu w przyszłości.

Kolumbia opublikowała listę bagatela 325 witryn gier online, które bezprawnie działają na terenie kraju. Ustawodawstwo dotyczące hazardu w tym kraju umożliwia zablokowanie stron naruszających prawa dostępu do internetu.

Wydaje się pewnym, iż PokerStars to po prostu jedna z najpotężniejszych spółek, która wycofuje się z tego rynku obok setek mniejszych stron.

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.