Poker online będzie w Polsce w końcu legalny?

Kategoria: Wokół kasyn | 16 kwietnia 2016

Dotarła do nas bardzo dobra wiadomość – okazuje się, że politycy pracują obecnie nad przepisami ustawy, na mocy której poker on-line mógłby działać legalnie. Projekt ustawy ma trafić do Sejmu już pod koniec tego miesiąca!

Nowa ustawa miałaby pozwolić na udzielanie kasynom internetowym licencji na pokera on-line pod warunkiem uiszczenia przez nie dwunastoprocentowego podatku od dochodów z tego tytułu. Przypomnijmy, że obecnie zaledwie kilku bukmacherów posiada licencję na prowadzenie zakładów w internecie – możliwość udzielania licencji na pokera on-line z pewnością znacząco zwiększyłaby obroty w świecie polskiego hazardu i mogłaby przyczynić się do napędzenia krajowej gospodarki.

Niestety na razie nie znamy więcej szczegółów dotyczących proponowanej ustawy. Obiecujemy jednak śledzić na bieżąco wszystkie zmiany w tym zakresie i od razu Was o nich informować!

Ten post ma 3 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.