Początek końca serwisów Daily Fantasy?

Kategoria: Kasynowe nowości | 17 listopada 2015

W minionym tygodniu nowy generalny prokurator stanu Nowy Jork Eric Schneiderman ogłosił, że nałożył zakaz prowadzenie działalności hazardowej na terenie swojego stanu dla firm działających w grupie Daily Fantasy Sports, czyli operatorom zakładów hazardowych online FanDuel oraz DraftKings. Prokurator stwierdził, że prowadzone przez niego śledztwo wykazało łamanie prawa w spółkach, które miało na celu omijanie ustaw hazardowych oraz unikało płacenia podatków.

Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej prokurator Eric Schneiderman ogłosił, iż obie firmy przeznaczały wielkie, idące w dziesiątki milionów kwoty pieniężne, które pozwalały unikać płacenia podatku, ogłosił że prowadzona przez firmy działalność jest nielegalna i od momentu wydania oświadczenia nie mają prawa oferować swoich usług mieszkańcom Nowego Jorku. Decyzją tą zaskoczeni są klienci wymienionych firm, którzy wystosowali otwarty list do prokuratora, który można krótko streścić: produkty oferowane przez FanDuel oraz DraftKings skierowane są do osób, które poświęcają wiele czasu na analizy oraz znają się na tym co robią, a zmiana podejścia do tych firm nie wynika z łamania prawa tylko poglądów nowego prokuratora, który jest zagorzałym przeciwnikiem hazardu.

Obie firmy zapowiedziały, że nie odpuszczą i będą walczyć o swoje prawa, są zaskoczone, że decyzja o zakazie oferowania usług pojawiła się tak nagle. Ponadto przedstawiciele firm czują się rozczarowani, ponieważ nikt z prokuratury nie przedstawił im oficjalnych zarzutów, ani nie kontaktował się z nimi w celu otrzymania wyjaśnień. O dalszym przebiegu sprawy będziemy informować po otrzymaniu nowych informacji.

Ten post ma 4 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.