Play’n GO z licencją w Hiszpanii i Kolumbii

Kategoria: Ciekawostki kasynowe Wokół kasyn | 18 stycznia 2018

Jeden z najpopularniejszych deweloperów gier online, firma Play’n GO, ogłosiła w ostatnim czasie nabycie licencji pozwalającej na wprowadzenie swoich produktów na rynek hiszpański i kolumbijski. Przyznanie licencji następuje w momencie, w którym firma podda się kontroli zewnętrznej i przejdzie weryfikacje zgodności – z czym w przypadku tak potężnej marki nie było oczywiście problemu. Play’n GO dołączy nie tylko do rozwiniętego rynku w Hiszpanii, ale także stosunkowo młodego w Kolumbii, w którym będzie oferować swoje usługi nielicznym operatorom. Firma opracowuje gry stołowe, automaty do gier online, wideo poker, zdrapki czy bingo.

Mówiąc o zdobytych certyfikatach, Menadżer zgodności w Play’n GO Group, Sissel Weitzhandler powiedział: “Nasza firma ma długą historię dostarczania wysokiej jakości, certyfikowanych treści do gier operatorom europejskim i latynoamerykańskim. To te licencje sprawiają, że jesteśmy atrakcyjni dla lokalnych operatorów.”

“Tak dogłębne procesy, które trzeba przejść aby uzyskać certyfikat, różnią się w zależności od kraju. To wielka zasługa naszego zespołu ds. Zgodności. Zdobyliśmy licencje w Hiszpanii, w której przepisy regulacyjne nie są proste.”

“Każdy program certyfikacyjny lub licencja na oprogramowanie, które zdobywamy, zabezpiecza naszą pozycje wiodącego dostawcy gier na rynkach regulowanych. Doświadczenia zdobywane w trakcie licznych procesów przynoszą nam korzyści, które pozwalają nam na dalszy rozwój na nowych terytoriach.”

Ten post ma 1 rok. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.