Play’n GO z licencją w Hiszpanii i Kolumbii

Kategoria: Do poczytania Wokół kasyn | 18 stycznia 2018

Jeden z najpopularniejszych deweloperów gier online, firma Play’n GO, ogłosiła w ostatnim czasie nabycie licencji pozwalającej na wprowadzenie swoich produktów na rynek hiszpański i kolumbijski. Przyznanie licencji następuje w momencie, w którym firma podda się kontroli zewnętrznej i przejdzie weryfikacje zgodności – z czym w przypadku tak potężnej marki nie było oczywiście problemu. Play’n GO dołączy nie tylko do rozwiniętego rynku w Hiszpanii, ale także stosunkowo młodego w Kolumbii, w którym będzie oferować swoje usługi nielicznym operatorom. Firma opracowuje gry stołowe, automaty do gier online, wideo poker, zdrapki czy bingo.

Mówiąc o zdobytych certyfikatach, Menadżer zgodności w Play’n GO Group, Sissel Weitzhandler powiedział: “Nasza firma ma długą historię dostarczania wysokiej jakości, certyfikowanych treści do gier operatorom europejskim i latynoamerykańskim. To te licencje sprawiają, że jesteśmy atrakcyjni dla lokalnych operatorów.”

“Tak dogłębne procesy, które trzeba przejść aby uzyskać certyfikat, różnią się w zależności od kraju. To wielka zasługa naszego zespołu ds. Zgodności. Zdobyliśmy licencje w Hiszpanii, w której przepisy regulacyjne nie są proste.”

“Każdy program certyfikacyjny lub licencja na oprogramowanie, które zdobywamy, zabezpiecza naszą pozycje wiodącego dostawcy gier na rynkach regulowanych. Doświadczenia zdobywane w trakcie licznych procesów przynoszą nam korzyści, które pozwalają nam na dalszy rozwój na nowych terytoriach.”

Ten post ma 11 miesięcy. Jeśli jest to promocja, to możliwe, że jest już ona nieaktualna. Aktualne promocje znajdziesz po prawej stronie oraz w najnowszych wiadomościach.