PlayFortuna – 50 spinów z niskim obrotem

Kategoria: Bonusy i promocje | 26 sierpnia 2016

Bardzo ciekawą promocję od kilku dni posiada PlayFortuna. Kasyno to było już obecne na łamach naszego portalu przy okazji ekskluzywnej promocji freespinowej. Tym razem promocja przeznaczona jest dla depozytorów. Na każdego kto skusi się na niewielką wpłatę czeka atrakcyjny bonus – aż 50 free spinów z minimalnym obrotem.

Akcja trwa do 6 września i do tego dnia można z niej korzystać. Co dokładnie należy zrobić i co otrzymujemy w zamian? Należy spełnić jedyny warunek promocji, czyli wpłacić na swoje konto w PlayFortuna minimum 30$. Następnie wystarczy zgłosić się po free spiny kontaktując się z supportem kasyna. Po chwili aż 50 spinów będzie dostępne w grze Karaoke Party.

Dlaczego uważamy tę promocję za atrakcyjną? Ponieważ wymogi obrotu są minimalne! Wygrane ze spinów w PlayFortuna nie podlegają obrotowi, ale żeby je wypłacić, należy zagrać depozytem minimum 5 razy. Jeżeli więc zdecydujesz się na depozyt 30$ i dzięki spinom wygrasz np. 1000$, wtedy będziesz musiał obrócić zaledwie 150$. Inne kasyna przy tego typu promocjach wymagają 20, 30 czy nawet 50-krotnego obrotu i to wygranymi z free spinów. Tutaj obracamy tylko depozyt, a wygrane ze spinów są wolne.

Osoby które nie mają jeszcze konta w PlayFortuna mogą liczyć na jeszcze więcej – 30 spinów bez depozytu po rejestracji i 50 po wpłacie. Klasyczne 2 w 1.

Jak odebrać 50 free spinów za wpłatę w grze Karaoke Party?

1. Kliknij TUTAJ (link promocyjny – tylko on uprawnia do odbioru spinów) i zarejestruj się w PlayFortuna – otrzymasz 30 spinów na start za darmo.

2. Gdy już to zrobiłeś (lub posiadałeś konto wcześniej) zaloguj się na nie.

3. Dokonaj wpłaty kwoty minimum 30$.

4. Skontaktuj się z supportem przez mail lub czat i poproś o dodanie promocyjnych spinów (przykład wiadomości: Hi, please credit my account with 50 free spins from Karaoke Party promotion).

5. Po krótkim czasie w grze Karaoke Party znajdziesz 50 spinów z minimalnym obrotem.

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.