Pisuarowa gra w rugby nową kampanią Betsafe

Kategoria: Kasynowe nowości | 7 października 2015

Szalone pomysły na reklamę były dotąd domeną firmy Paddy Power. Tym razem jednak pałeczkę przejęło Betsafe wraz ze swoją najnowszą kampanią reklamową. Określenie jej oryginalną może być w tym przypadku niewystarczające.

Na czym polega cała akcja? W barowych pisuarach zamontowane zostały ekrany wideo, na których wyświetlana jest gra wideo. Zadaniem gracza jest unikanie powalenia na ziemię przez przeciwników. W tym celu wybieramy w którą stronę chcemy pobiec naszym zawodnikiem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że naszą postacią sterujemy… moczem. Celując strumieniem w odpowiednią stronę, wybieramy w którą stronę ma pobiec zawodnik. Udane zwody i uniki nagradzane są punktami, choć póki co nie wiadomo czy Betsafe wraz z pubami przewidziało jakąkolwiek klasyfikację czy też nagrody dla najlepszych.

Twarzą kampanii jest zawodnik rugby, Kyran Brackley, który opowiada o pomyśle Betsafe w którym filmiku, który prezentujemy poniżej. Wreszcie marketingowcy związani z kasynami i firmami bukmacherskimi wpadli na coś ciekawego. Gratulujemy ciekawego pomysłu i liczymy na więcej!