Paysafecard z kartą Mastercard

Kategoria: Pozostałe | 22 lipca 2017

Jedna z najbardziej bezpiecznych i oczywiście lubianych wśród zapalonych graczy metoda płatności do bukmacherów i kasyn, mianowicie słynny Paysafecard, w związku z ostatnimi ograniczeniami ich możliwości przez wszelkiej maści ustawy, nie stoi w miejscu i robi prawdopodobnie milowy krok w przód. Karta Mastercard do konta my.paysafecard wydaje się być strzałem w dziesiątkę!

3 kroki, aby cieszyć się swoją kartą

Firma bardzo prosto przedstawiła instrukcję dotyczącą założenia karty oraz jej wyszczególnione limity. Na sam początek musimy założyć konto my.paysafecard, co zrobimy pod tym linkiem: https://my.paysafecard.com/mypins-psc/registration/customerData.xhtml

Po zakończonym sukcesem pierwszym kroku, proponujemy weryfikacje swojego konta oraz zamówienie na stronie karty paysafecard Mastercard. Aktywować będziemy mogli ją na swoim koncie, po czym otwiera się przed nami możliwość płacenia nią – jak zapewnia firma – aż w akceptujących ją 35 milionach punktów.

*Po złożeniu zamówienia paysafecard Mastercard jest dostarczana pocztą w ciągu 5 do 10 dni roboczych. Prosimy pamiętać: W ramach zamówienia pobierana jest pierwsza opłata roczna w wysokości 40 PLN, która jest odpisywana bezpośrednio z konta my paysafecard użytkownika.

Karta jest dostępna w dwóch wersjach – dla dorosłych oraz młodzieży. Poniżej przedstawiamy ofertę dla pełnoletnich osób:

Maksymalne dostępne środki na karcie
– 20000 PLN
Maksymalne doładowanie na dzień – 8000 PLN
Maksymalne doładowanie na miesiąc – 20000 PLN
Maksymalne doładowanie na rok – 200000 PLN
Limit transakcji – 4000 PLN
Dzienny limit transakcji – 8000 PLN
Limit wypłat z bankomatu – 2000 PLN
Wypłata z bankomatu na dzień – 2000 PLN
Wypłata z bankomatu na miesiąc – 5000 PLN

Operowanie kartą wiążę się oczywiście z pewnymi opłatami za rutynowe czynności, takie jak:

• 40 PLN opłata roczna
• Opłata w wysokości 4% przy zasilaniu karty (jak zwykle w przypadku kart typu prepaid)
• Opłata w wysokości 3 % (przynajmniej 15 PLN) za wypłatę gotówki w bankomatach
• Opłata w wysokości 2% przy płatnościach w walutach obcych

Również dobrą informacją jest to, iż na kartę można wypłacać pieniądze.

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.