Padła rekordowa wygrana w grach mobilnych

Kategoria: Jackpoty | 30 stycznia 2016

Historia pisze się na naszych oczach. W Wielkiej Brytanii padła największa wygrana na mobilnych slotach online. Grająca na telefonie mieszkanka Glasgow sięgnęła po 4.5 miliona funtów.

Niebagatelną sumę w wysokości ponad 26 milionów złotych wypłacił slot o doskonale pasującej do sytuacji nazwie – Jackpot Giant. Zwyciężczynią fortuny jest bibliotekarka z Glasgow. Gdy emocje trochę opadły, podzieliła się ona wrażeniami z przedstawicielami Playtech, czyli producenta gry Jackpot Giant. Jak przyznała szczęśliwa kobieta, wciąż ciężko uwierzyć jej w fakt wygrania prawdziwej fortuny. Póki co bohaterka historii nie porzuciła pracy w bibliotece i następnego dnia tak jak zwykle pojawiła się przy swoim biurku.

Świeżo upieczona milionerka chce zachować anonimowość, dlatego więcej szczegółów nie ujawniono. Te które poznaliśmy robią jednak ogromne wrażenie. Inne historie zwycięzców jackpotowych pul możecie przeczytać w dziale Jackpot.

Ten post ma 3 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.
Dodano: 30 stycznia 2016   Kategoria: Jackpoty