Ojciec chciał postawić swoje dziecko u bukmachera

Kategoria: Kasynowe nowości | 16 lipca 2015

Z bardzo przykrym incydentem musieli się w ostatnim czasie zmierzyć pracownicy punktu bukmacherskiego William Hill z Manchesteru. W godzinach popołudniowych do punktu wszedł około trzydziestoletni mężczyzna z kilku miesięczną córeczką. Chciał ją sprzedać, aby móc obstawić swoje typy bukmacherskie za 1 000 funtów!

Pracownicy wiedzieli, że mają do czynienia z chorym i prawdopodobnie niebezpiecznym człowiekiem, więc postanowili nic nie robić, aby go nie rozwścieczyć. W dyskretny sposób wezwali policję. Mężczyzna wyszedł na zewnątrz i proponował przypadkowym przechodniom sprzedaż dziecka. Po chwili jednak zniknął, po czym przyjechała policja. Do poszukiwań szaleńca zostało zaangażowane wielu policjantów patrolujących ulicę, media oraz zwykli ludzie. Sprawca został ujęty po kilku godzinach.

Mężczyzna odpowie przed sądem za zaniedbywanie dziecka, narażanie go na niebezpieczeństwo oraz próbę handlu żywym towarem. Ponadto został przebadany na obecność narkotyków w organizmie. Władze miasta podziękowały wszystkim za pomocą i wyrazili zadowolenie, że udało się zatrzymać tego niebezpiecznego człowieka w tak szybkim czasie.

Ten post ma 4 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.