Ogromna wygrana na slocie Megabucks

Kategoria: Jackpoty | 14 kwietnia 2016

Szczęście tym razem uśmiechnęło się do 64-letniego Efrena Aguuire – mężczyzna wygrał na slocie Megabucks równowartość prawie czterdziestu ośmiu milionów złotych!

Efren i jego żona od lat są zagorzałymi miłośnikami gier na automatach. Do tej pory jednakże grali jedynie dla rozrywki i nie mogli pochwalić się zbyt wielkimi wygranymi – do tego stopnia, że widząc na ekranie szczęśliwą kombinację Efren pomyślał, że automat po prostu się zepsuł! Mężczyzna wezwał jednego z pracowników kasyna z prośbą, aby ten sprawdził, co spowodowało blokadę maszyny. Wtedy Efren został poinformowany, że wygrał 1 200 dolarów – pomyłka jednak została szybko sprostowana, okazało się bowiem, że to nie tysiąc dwieście, ale ponad dwanaście milionów dolarów!

Do tej pory małżeństwo nie wierzy w szczęście, jakie ich spotkało. Na razie jeszcze nie do końca oswoili się z tak wielką wygraną, ale już teraz zapowiadają, że na pewno nie przeznaczą jej na nic ekstrawaganckiego.

Ten post ma 3 lata. Jeśli jest to promocja, to możliwe, że jest już ona nieaktualna. Aktualne promocje znajdziesz po prawej stronie oraz w najnowszych wiadomościach.
Dodano: 14 kwietnia 2016   Kategoria: Jackpoty