Oficjalnie The Stars Group kupuje Sky Bet

Kategoria: Ciekawostki kasynowe Wokół kasyn | 13 lipca 2018

Kanadyjska grupa The Stars Group ogłosiła, iż ​​w końcu sfinalizowała zakup Sky Betting & Gaming, który zamknął się w kwocie 4 milionów i 700 tysięcy dolarów. Zakup zapewni The Stars Group ogromną markę zakładów sportowych, która uzupełni ich produkty PokerStars i zagwarantuje im imponujące wszechstronne portfolio bukmacherskie do gier internetowych. Dzięki temu The Stars Group stało się największą publiczną grupą bukmacherską online na świecie. W dawnych czasach grupa była znana jako Amaya, natomiast na dzień dzisiejszy, gigant zwany The Stars Group poszukuje – jak widać skutecznie – kolejnych nowych źródeł przychodów.

W oświadczeniu Dyrektor Generalny Grupy Stars Rafi Ashkenazi powiedział: “Ta transakcja tworzy największą na świecie publicznie notowaną firmę gier online i łączy dwa charakterystyczne portfele marek z silnymi platformami technologicznymi i zespołami. Ta znacząca skala również pozycjonuje The Stars Group, aby zabezpieczyć i rozszerzyć jej globalny ślad.”

Ten post ma 8 miesięcy. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.