OddsRing zaprasza na pizzę

Kategoria: Kasynowe nowości | 20 lutego 2016

23 kolejka Ekstraklasy to okazja do udziału w niezwykłej promocji, która już po raz drugi dla polskich kibiców organizuje działająca w branży sportowo-hazardowej firma OddsRing. Żeby wziąć w niej udział nie wystarczy jednak być kibicem piłki nożnej, sympatyzującym z którąś z drużyn polskiej Ekstraklasy. Trzeba jeszcze stać się uczestnikiem zakładów w serwisie sponsora tej promocji.

Podobnie jak przed tygodniem OddsRing we współpracy z siecią TelePizza zaprasza klientów swoich zakładów sportowych na darmową pizzę. Mają oni szansę na voucher, który mogą zrealizować w każdej restauracji TelePizzy, oczywiście łącznie z dostawą na telefon.

Zasady promocji są bardzo proste. Jeżeli tydzień temu nie korzystaliście z kodu na pizzę, to wystarczy że postawicie dowolny zakład za minimum 20 złotych w jednym z meczów nadchodzącej 23 kolejki Ekstraklasy. Wówczas dostajecie numer voucheru i zamawiacie sobie pizzę. Jeżeli jednak korzystaliście już z tej promocji, to wciąż macie szansę na darmową wyżerkę, musicie jednak wykupić zakład za minimum 50 złotych, by dostać kod.

Partnerem promocji, promującym polską Ekstraklasę i smaczną pizzę na platformie OddsRing jest Maciej Szczęsny, były bramkarz reprezentacji Polski.

Konto w OddsRing możecie otworzyć klikając TUTAJ – otrzymacie dodatkowy bonus od pierwszej wpłaty.

Ten post ma 3 lata. Jeśli jest to promocja, to możliwe, że jest już ona nieaktualna. Aktualne promocje znajdziesz po prawej stronie oraz w najnowszych wiadomościach.