Oddsring – 20 PLN bonusu bez depozytu

Kategoria: Bonusy i promocje | 25 października 2016

Ciekawą promocję bez depozytu ma do zaoferowania bukmacher Oddsring. Przez kilka dni, każdy kto otworzy konto może odebrać 20 PLN powitalnego bonusu bez depozytu. Promocja trwa tylko do piątku, dlatego nie warto zwlekać ze skorzystaniem z niej. Otrzymany bonusowe środki można wykorzystać zarówno na zakłady bukmacherskie jak i na grę w sekcji kasynowej.

Jak odebrać 20 PLN bonusu w Oddsring?

1. Kliknij TUTAJ (link promocyjny – tylko on uprawnia do odbioru bonusu).

2. Zarejestruj się w Oddsring.

3. Odczekaj kilka godzin. W tym czasie obsługa dopisze bonus do Twojego konta. Informacja o przyznaniu 20 PLN zostanie wysłana mailem.

4. Po kilku godzinach (maksymalnie 48) zaloguj się na konto i rozpocznij pomnażanie pieniędzy!

Bonusowe środki przed wypłatą należy obrócić minimum 10 razy po kursie 1.50 lub wyższym. Jeśli gramy w kasynie, wtedy należy postawić kwotę bonusu minimum 40-krotnie. UWAGA – uczulamy graczy przed zakładaniem multikont. Oddsring dokładnie sprawdza rejestracje i weryfikuje dane graczy. Zapewniamy, że żadna próba oszustwa nie przejdzie. Prosimy więc o rozwagę w korzystaniu z promocji. Promocja trwa do 28 października.

Ten post ma 3 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.