20 PLN za darmo w okazjonalnej promocji Oddsring

Kategoria: Bonusy i promocje | 23 stycznia 2017

Oddsring przygotował 4-dniową promocje dla swoich nowych użytkowników. Za rejestrację, między 23.01 a 27.01 kasyno oferuje nam 20 PLN bez depozytu na zakłady sportowe bądź gry slotowe. Bonus będzie dopisywany standardowo w przeciągu dwóch dni. To idealna okazja, aby wejść do szerokiego grona zadowolonych graczy w tej firmie. Zapraszamy do małej instrukcji poniżej.

Jak odebrać 20 PLN dla nowych?

1. Kliknij TUTAJ (link promocyjny – tylko on uprawnia do odbioru bonusu).

2. Po rejestracji odczekaj kilka godzin. W tym czasie obsługa dopisze bonus do Twojego konta. Informacja o przyznaniu 20 PLN zostanie wysłana mailem.

3. Po kilku godzinach (maksymalnie 48) zaloguj się na konto i rozpocznij pomnażanie pieniędzy!

Prezentujemy także najważniejsze zagadnienia z regulaminu:

Przed wypłatą kwotę bonusu należy w ciągu 30 dni od jego otrzymania obrócić 40x na grach slotowych lub 10x po kursie 1.50 lub wyższym na zakładach sportowych, stawiając min. 10 kuponów. Kupony akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady postawione w kasynie Na Żywo lub na slotach stolikowych nie będą wliczane do wymaganego obrotu.

Maksymalna wygrana uzyskana dzięki bonusowi możliwa do wypłaty to 400 PLN lub równowartość w innej walucie.

Multikonta będą surowo karane.

OddsRing

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.