Od milionera do? Półtorej bańki na Super Bowl!

Kategoria: Pozostałe | 8 lutego 2019

Jednemu z fanów zakładów bukmacherskich, który wygrał w zeszłym roku potężną gotówkę, już niedługo potem blisko jest do zupełnie odwrotnego statusu. Wszystko przez fakt, iż postawił 1,5 miliona dolarów na Los Angeles Rams w meczu Super Bowl LIII, co uczyniło go kolosalnym przegranym (nawet jeśli nadal jesteśmy zazdrośni, że w zeszłym roku wygrał wszystkie te pieniądze).

Mężczyzna postawił 1,5 miliona dolarów na Rams po kursie 2.20. Gdyby zakład wygrał zgarnąłby na czysto aż 1,8 miliona dolarów, lecz w efekcie końcowym nic z tego nie wyszło. Patriots wygrali 13-3, zadając dwa ciosy w ciągu ostatnich ośmiu minut gry.

Chociaż strata sama w sobie była duża, nie wiemy do końca, czy owy gracz odczuje ją na własnej skórze. Według informacji, wygrał on 10 milionów dolarów w meczu Patriots-Eagles Super Bowl w 2018 roku, z 7,4 miliona dolarów na różnych liniach pieniężnych na wydarzenie. Wielokrotnie wygrywał także podczas World Series 2017, czyszcząc punkty w Las Vegas.

Zakłady na Super Bowl to zawsze wielki biznes na całym świecie, szczególnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie miliardy są obstawiane zarówno legalnie, jak i w szarej strefie. Działalność stanie się jeszcze bardziej rozpowszechniona, ponieważ stale rośnie liczba państw legalizujących zakłady.

Ten post ma 5 miesięcy. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.