Obrabował teściową aby zaspokoić uzależnienie

Kategoria: Ciekawostki kasynowe Wokół kasyn | 10 stycznia 2018

Mężczyzna zamieszkujący Wielką Brytanię został zobowiązany do zwrotu 2000 funtów, które ukradł od swojej owdowiałej teściowej. Wszystko rzecz jasna po to, aby dalej móc czynnie uprawiać hazard. Uzależniony mężczyzna koniec końców uniknął w tej sprawie kary więzienia. Ian Hanney, poniekąd pozytywny i negatywny bohater tejże historii, ukradł gotówkę swojej 72-letniej teściowej po tym jak mąż starszej pani zmarł na raka. Wpasował się do życia teściowej oferując swoją pomoc w zarządzaniu finansami. Ponadto zastawił także jej biżuterię i zatrzymał pieniądze, by użyć ich później w hazardowych grach online.

Szeryf Seith Ireland ukarał oskarżonego, mówiąc: “Wykorzystałeś zaufanie tej pani, biorąc od niej pieniądze. To nie jest nieznaczna ilość pieniędzy. Nakładam nakaz odszkodowania i apeluje, abyś trzymał się z daleka od internetowego hazardu oraz nadmiaru alkoholu.”

Pozwany otrzymał łagodny wyrok, w skład którego wchodzi zwrot skradzionych pieniędzy i 150 godzin służby społecznej. Jego obrońca twierdził, że przestępstwo było wynikiem choroby psychicznej oskarżonego. Hmm, osobiście nie musimy mięć wątpliwości co do tego, czy obrońca w tej sytuacji mówi prawdę. Zaburzenia psychiczne i bezmyślny, ostry hazard leżą od siebie o mały krok.

Ten post ma 1 rok. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.