Nowy slot od Yggdrasil

Kategoria: Kasynowe nowości | 19 września 2017

Deweloper do automatów gier online, który bezsprzecznie jest w ostatnich latach produktem, który w piorunujący sposób podbija rynek i walczy z takimi potęgami jak Netent i Microgaming, wypuszcza na świat kolejne dzieło. Do i tak już szerokiej i jakże atrakcyjnej biblioteki gier producenta, dołączy nowy tytuł “Jungle Books”, który to swoją prezentacje ma mieć w dniu jutrzejszym.

Tematyka slotu Jungle Books opiera się na powieści Rudyarda Kiplinga z 1894 r. w której główny bohater po przejściu do dżungli staje się mężczyzną. Gra jest klasycznym tworem, posiadającym 5 bębnów oraz 45 linii wygrywających. Cały dizajn automatu jest napędzany motywami z dżungli. Gra posiada pięć różnych postaci – Mowgli, Baloo, Shere Khan, Bagheera i Kaa – z których każda z nich oferuje dwie dodatkowe funkcje.

Gra jest dostępna dla zabawy w kasynach oferujących bibliotekę gier Yggdrasil. Slot sukcesywnie będzie pojawiać się u kolejnych firm.

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.