Nowy slot Netent już w czwartek (WIDEO)

Kategoria: Gry | 15 stycznia 2016

Już za mniej niż tydzień do kasynowych ofert trafi najnowsza propozycja sieci Netent. Mowa o grze Fantasini: Master of Mystery, w którą zagrać będziemy mogli w czwartkowe popołudnie, 21 stycznia.

Co ciekawego ma tym razem dla graczy szwedzki deweloper? Nowy slot zbudowany jest z 5 bębnów i posiada opcję 243 ways, czyli aż 243 wygrywające układy. Bębny przy każdym zakręceniu tworzą losowe połączenia 2, 3, 4 a nawet wszystkich 5 bębnów, co oznaczać będzie potężną wygraną. Jeśli chodzi o stronę graficzną, na bębnach ujrzymy wiele magicznych artybutów, co tworzy ciekawą i tajemniczą atmosferę.

Ciekawostką jest fakt, że gra miałabyć dostępna jedynie dla graczy Sportingbet. Ktoś zadecydował jednak inaczej i gra Fantasini: Master of Mystery już za kilka dni zacznie rozdawać pierwsze wygrane. Poniżej możecie zobaczyć filmową zapowiedź gry.

Ten post ma 3 lata. Jeśli jest to promocja, to możliwe, że jest już ona nieaktualna. Aktualne promocje znajdziesz po prawej stronie oraz w najnowszych wiadomościach.
Dodano: 15 stycznia 2016   Kategoria: Gry