Nowy milioner idzie na sądową wojnę z Lotto Max

Kategoria: Wokół kasyn | 5 maja 2015

Rok temu padła jedna z najwyższych wygranych w historii gier liczbowych. Szczęśliwiec, który zagrał w kanadyjską odmianę Lotto Max 26 marca 2015 roku wciąż nie odebrał nagrody! Termin zgłoszenia się po jej odbiór wynosił cały rok, oczywiście został dotrzymany.

Jak się okazało gracz, który wygrał astronomiczne 50 milionów dolarów nie może otrzymać swojej wygranej, ponieważ nie zgadza się na publikację swojego wizerunku. Regulamin oraz tradycja Lotto Max wymaga ujawnienia przez gracza swoich danych osobowych oraz wykonanie zdjęcia z pamiątkowym czekiem. Gracz boi się jednak o swoje życie, uważa że ujawnienie jego danych osobowych może przyciągnąć problemy.

Operator loterii jest nieugięty w swoich postanowieniach, nie zamierza wypłacić pieniędzy do czasu wydania zgody na ujawnienie danych osobowych gracza. Ten z kolei postanowił wytoczyć Lotto Max proces sądowy. Jesteśmy ciekawi rozstrzygnięcia tej sprawy i zachęcamy do dyskusji: czy regulamin jest ważniejszy od bezpieczeństwa?

Ten post ma 4 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.