Nowość od Yggdrasil

Kategoria: Wokół kasyn | 25 października 2017

W ostatnim czasie byliśmy świadkami wyjścia na ‘kasynowy świat’ wielu nowych tytułów od Netent. Jak można było się domyślić, Yggdrasil, czyli oficjalnie najlepszy producent automatów do gier online na świecie, nie omieszka kolejnym slotem na nowe propozycje największego konkurenta ze Szwecji. Soft postawił na tematykę Halloween i na tym opiera się nowy automat pt. “Pumpkin Smash”. Poniżej informacje o nim wraz z filmikiem promującym.

Pumpkin Smash to 5-bębnowy, posiadający 20 płatnych linii slot wideo stworzony na motywach przypominających Dzień Umarłych, czyli popularne meksykańskie święto. Symbole gry oraz graficzna otoczka są do niego dopasowane. Gra oferuje include wilds, free spiny oraz wygrane multiplier. Tytuł jest dostępny na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych.

“Nowe gniazdo jest oszałamiające pod względem wizualnym. Olśniewa kolorami i ostrymi dźwiękami, które angażują wszystko co jest związane z jego tematyką.” – czytamy w tekście promującym slot.

Ten post ma 1 rok. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.