Netent zapowiedział kolejne slotowe nowości

Kategoria: Gry | 16 lutego 2015

Legendarna marka Netent przygotowała dla nas nowe produkcje z serii gier slotowych. Mamy do dyspozycji dwie nowe gry online. Netent nie zawiódł swoich fanów, wypuścił wysokiej klasy dwie slotówki, które z pewnością staną się hitem wśród graczy kasyn online.

Pierwsza pozycja to Steam Tower slot, klasyczna slotówka dla pasjonatów historii Wielkiej Brytani z XIX wieku, czyli słynne czasy wiktoriańskie. Oczywiście Netent zadbało, o to aby sama historia nas nie zanudziła, więc w świecie gry pojawiają się elementy fantasy ze świata steam punk. Do naszej dyspozycji jest slot posiadający pięć bębnów, trzy rzędy oraz piętnaście sztuk linii obstawiania. Gra polega na skakaniu w górę wieży, na szczycie której czeka na nas księżniczka z czymś specjalnym – jest to siedmiokrotne mnożenie naszej wygranej oraz dodatkowa, bonusowa wygrana. Co tu dużo mówić, idziemy po księżniczkę!

Druga pozycja to również slot, nazywa się Spinata Grande. Gra osadzona w klimacie gorącego meksyku, dzika i gorąca pozycja. Pięć bębnów, cztery rzędy, czterdzieści linii – tak wygląda interfejs. Miły dla oka, klimatyczny. Grając w tę slotówkę otrzymujemy losowo darmowe spiny, grze towarzyszy dziki symbol, który co jakiś czas wpada na bębny i mnoży nasze wygrane. Ma on postać mini slota. Grze towarzyszy bardzo
przyjemna ścieżka dźwiękowa, która powoduje, że czujemy się jakbyśmy byli w Meksyku i podziwiali ulicznych grajków.

Netent po raz kolejny nas rozpieszcza, kolejne świetne pozycje w 2015 roku, który się dopiero zaczął, a są już plany wydania kolejnych pozycji. Czekamy z niecierpliwie, grając w Spinata Grande slot oraz Steam Tower. Zachęcamy do gry!

Ten post ma 4 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.
Dodano: 16 lutego 2015   Kategoria: Gry