Niespotykany pech w Lotto na Białorusi

Kategoria: Wokół kasyn | 31 grudnia 2017

Nie jeden z nas gra w Lotto i nie w jeden sposób. To oczywiste jak dzień po nocy. Niektórzy zawsze skreślają inne liczby, niektórzy mają kilka swoich ulubionych i resztę przypadkowych, a niektórzy – i tutaj sedno programu – cały czas skreślają te same liczby. W taki sposób robiła także zamieszkała w Mińsku na Białorusi, a dokładniej Pani o imieniu Irina. Kobieta od półtora roku za każdym razem skreślała ten sam ciąg cyfr pochodzący od jej daty urodzin. Jednak w tym miesiącu, pech chciał, iż postanowiła zmienić w swojej taktyce tylko jedną, jedyną cyferkę. Co było dalej, wie prawdopodobnie już każdy z nas. Kobieta, przez nieszczęsną w skutkach zmianę jednej cyferki ze swojego ukochanego układu, wygrała blisko 3500 rubli, zamiast rekordowej sumy 1,380,000 rubli.

Cóż możemy dodać. Są to sytuacje, po których człowiek nawet nie miałby siły się załamać. Taki paradoks. Natomiast czas na drugi dzień po tak feralnym wydarzeniu płynie z pewnością bardzo, bardzo powoli i męcząco. Osobom, które od zawsze stosują swój ulubiony sposób, radzimy, aby ufały mu do końca swojej gry w totalizatorach. Nigdy nie wiadomo, kto będzie kolejną osobą z tak ogromnym pechem!

Ten post ma 1 rok. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.