Niesamowity Jackpot w Mega Moolah trafiony!

Kategoria: Jackpoty | 27 września 2017

Niespełna dwa dni temu, jeden ze slotomaniaków, grających akurat na slocie Mega Moolah – oczywiście podchodzącym z rodziny gier Microgaming – trafił, według informacji, drugiego największego Jackpota w historii tego automatu online. Cała wartość wygranej wyniosła, bagatela, w wolnym tłumaczeniu: 7 milionów, 739 tysięcy i 268 dolarów. Co więcej na temat tej wygranej?

Całe, drobniutkie zajście, zostało już oficjalnie potwierdzone przez wszystkie strony. Powyższy Jackpot to wygrana numer 39. tego typu na slocie Mega Moolah. Największa, jak do tej pory, miała miejsce w 2015 roku w kasynie Betway, gdzie jeden z graczy trafił lekko ponad 13 milionów dolarów.

Jakcpot Mega Moolah jest oczywiście budowany z każdym spinem zawieranym na całym świecie. Poza tym, swojego szczęścia można próbować także na slotach takich jak Meega Moolah 5, Reel Drive i The Dark Knight, przy pamiętaniu oczywiście o tym, iż obracamy się w kręgach Microgaming 🙂

Swojego szczęścia na tymże slocie możemy spróbować w rekomendowanym przez nas kasynie!

PlayFortuna – 50 free spinów i 100% od wpłaty

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.
Dodano: 27 września 2017   Kategoria: Jackpoty