Nie mieszkasz w Polsce? Możesz skorzystać z fantastycznych promocji bez obrotu

Kategoria: Bonusy i promocje | 2 marca 2018

Nasz portal jest miejscem informacji o bonusach i free spinach nie tylko dla osób mieszkających w Polsce. Sporo jest czytelników, którzy są Polakami, ale zamieszkują poza granicą kraju. Zdarzają się również wizyty graczy innych narodowości. Specjalnie dla tych osób przygotowaliśmy małą nowinkę. Niestety wśród Polaków nie brakuje osób, które nie myślą o grze i zabawie, zamiast tego obierając cel oszukania kasyna. Takie osoby zakładają dziesiątki multikont licząc, że kasyno da się nabrać na taki zabieg. Przez to niektóre serwisy nie akceptują rejestracji z Polski, inne natomiast nie oferują swoich najlepszych bonusów.

Jeśli jednak mieszkasz za granicą, bez problemu możesz z takich ofert skorzystać. Poniżej przedstawiamy więc kilka ciekawych propozycji. Przypominamy – te promocje dostępne są tylko dla graczy niemieszkających w Polsce.

PlayOjo – 50 spinów bez obrotu i bez maksymalnej wypłaty po pierwszym depozycie. Wszystko co uda się “ugrać” ze spinów od razu trafia na konto prawdziwych pieniędzy. Nie trzeba ich obracać przed wypłatą. Kliknij w poniższy baner i odbierz bonus.SpinJuju – 10 free spinów bez obrotu po rejestracji i bonus 200% do 100€ do wpłaty. Do tego spiny bez konieczności obracania wygranych za każdy depozyt. Kliknij w poniższy baner i skorzystaj ze świetnych promocji powitalnych.

Mamy nadzieję, że powyższe promocje będą przez Was dobrze odebrane, a jeśli tak się stanie, wkrótce przedstawimy kolejną, obszerniejszą listę ciekawych ofert dla osób niemieszkających w Polsce.

Ten post ma 1 rok. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.