NextGen zapowiedział swoje slotowe nowości

Kategoria: Gry | 10 lutego 2015

Australijczycy bazujący na Slot Studio z NextGen Gaming Group LTD oraz Lightning Box Games ogłaszają nawiązanie partnerstwa oraz informują o jego szczegółach. Dane, które zostały przekazane do publicznej informacji obejmują kilka istotnych spraw, takich jak tworzenie i dystrybucję nowych automatów online oraz internetowe wersje gier tradycyjnych.

Nowe gry mają wykorzystywać platformę GDN NextGen, w NextGen oraz Lightning Box oraz we współpracy rozwijać ciekawe tytuły dla sieci NYX Gaming Group. Pierwszy z serii nowych tytułów został zapowiedziany na pierwszy kwartał 2015 roku. Prawdopodobnie będzie to produkcja o roboczej nazwie „Dolphin Gold”. Aplikacja będzie mogła zostać uruchomiana w dwóch różnych środowiskach programistycznych – Flash oraz HTML5. Dyrektorzy obu firma, w celu podzielenia się pozytywnymi emocjami wynikającymi z podjęcia współpracy postanowi wydać oświadczenie. Traktuje ono o korzyściach wynikających ze współpracy, możliwościach rozwoju oraz szerokiego dostępu do kasyn internetowych poprzez rozległą sieć współpracowników NYX Gaming Group. Z kolei David Johnson z firmy NextGen Gaming miał powiedzieć, że partnerstwo z Lightning Box urozmaica ich ofertę produktową oraz daje bodziec do dalszego rozwoju firmy.

Jaka w tym korzyść dla graczy? Będziemy mogli grać w nowe, nowoczesne tytuły, jeszcze lepsze od obecnych. Życzymy owocnej współpracy i czekamy z niecierpliwością na pierwsze efekty wspólnej pracy!

Ten post ma 4 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.
Dodano: 10 lutego 2015   Kategoria: Gry