Netent z oficjalną hiszpańską licencją

Kategoria: Kasynowe nowości | 9 czerwca 2015

Jeden z największych dostawców oprogramowania dla kasyn online, firma Netent pochwaliła się właśnie otrzymaniem nowej licencji na udział w hiszpańskim rynku hazardowym. Nowa licencja nabrała już mocy prawnej, dlatego też już teraz produkty ze stajni Netent są dostępne w hiszpańskich kasynach.

W wyniku uzyskania licencji firma Netent będzie mogła dostarczać swoje oprogramowanie dla kasyn online, które mogą przeprowadzać zakłady na terenie Hiszpanii. Jest to bardzo ważna informacja, ponieważ z początkiem czerwca zmieniły się przepisy hazardowe w Hiszpanii i hazard online został bardzo restrykcyjnie uregulowany. Wielcy operatorzy kasyn bez gier od firmy Netent wiele tracili, dlatego też wszyscy zainteresowani mogą odetchnąć z ulgą.

Oczywiście Netent jest również bardzo zadowolony, a uzyskanie licencji wpisuje się w strategię firmy, która ma na celu zwiększenie swoich udziałów na rynkach regulowanych, takich jak Hiszpania. Ponadto przedstawiciele dewelopera widzę w Hiszpanii wielki potencjał, ponieważ kraj powoli wychodzi z kryzysu i ludzie coraz chętniej oddają się takim rozrywką jak hazard.

Ten post ma 4 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.