Netent opublikował finansowy raport

Kategoria: Gry | 25 lipca 2015

Producent oprogramowania dla kasyn online firma Netent pokazała właśnie swoje wyniki finansowe za drugi kwartał 2015 roku. Jest dobrze, jest nawet bardzo dobrze. Widać tutaj konsekwentny rozwój oraz zwiększanie przychodów przy maksymalizacji zysków. Jak przystało na lidera rynku, mogliśmy się spodziewać tak dobrych wyników.

Tym razem będzie mniej liczb, ale za to więcej informacji o kolejnych planach. Waluta rozliczeniowa dla Netent to oczywiście korona szwedzka, dlatego też będziemy się nią posługiwać. Przychody wzrosły o 32,3 % aż do 271,2 miliona koron. Zys operacyjny wzrósł w tym okresie aż o 63,3% do 92,7 miliona koron. Marża operacyjnie minimalnie wzrosła do 34,2%. Dla obecnej kondycji firmy oraz jej przyszłości znacznie bardziej interesujące się wydarzenia, które powodują, że Netent ma aż tak dobre wyniki. Firma słynie z produkcji świetnych gier, więc nowe gry wydane w drugim kwartale przyniosły zdecydowane zyski. Kluczowymi dla dalszego dążenia wzrostu dochodów firmy było zawarcie nowych umów licencyjnych z kasynami, które wcześniej korzystały z usług konkurencji, a takich umów było aż dziewięć. Istotnym dla rozwoju Netent było wejście na rynek Stanów Zjednoczonych oraz Hiszpanii.

Netent zdobyło nowe licencje na prowadzenie zakładów na rynkach europejskich, w tym na największym rynku hazardowym świata, czyli w Wielkiej Brytanii. Dalsza ekspansja Netent będzie kierowana na rynki regulowane, tam gdzie hazard online jest legalny. Zarząd kasyna uważa, że dzięki ich produktom kasyna online w końcu staną się popularniejsze od tych stacjonarnych. Inwestycja w nowe technologie, z HTML 5 na czele ma zapewnić stabilność na kolejne lata.

Ten post ma 4 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.
Dodano: 25 lipca 2015   Kategoria: Gry