NetEnt dostępny w Serbii

Kategoria: Kasynowe nowości | 11 czerwca 2017

Największy na świecie deweloper gier, pochodząca ze Szwecji firma Net Ent ogłosiła w ostatnim czasie rozpoczęcie legalnego dostarczania swoich wszelkich produktów na terenie Serbii. Obywatele bałkańskiego kraju będą mogli korzystać m.in. ze slotów, ruletki na żywo czy blackjacka na regulowanych w swoim państwie stronach.

Gry zostały oficjalnie uruchomione przez firmę Mozzart, która jest – na ten moment – największym licencjonowanym serwisem na terenie Serbii. Większość z portfolio gier Net Ent jest już dostępne, w tym tak legendarne gry jak Gonzo’s Quest, Frankenstein, Jack Hammer, Starburst, Dead or Alive i cała, pożądana reszta najpopularniejszych slotów online.

Mówiąc o rozpoczęciu całej operacji, szef marketingu europejskiego Net Ent Enrico Bradamante powiedział: “Ciągły wzrost naszej globalnej strategii, poprzez wzmacnianie naszej pozycji na rynkach regulowanych powoduje, że jesteśmy bardzo zadowoleni. Nasze gry są popularne i od tej pory dostępne także na terenie Serbii.”

Większość globalnych deweloperów na sporo do udowodnienia. Ostatnie dwa lata zdominował Yggdrasil, co z pewnością jest soczystym pstryczkiem w nos dla takich marek jak NE czy Microgaming.

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.