Narcos kolejną gorącą produkcją NE

Kategoria: Kasynowe nowości | 9 maja 2018

Współpraca szwedzkiego giganta z najstarszą spółką filmową na świecie, tj. Gaumont, przeradza się w naprawdę efektowne działania. Jedną z produkcji spółki jest naturalnie serial Narcos, który – jak łatwo się domyślić – już doczekał się swojego odzwierciedlenia w postaci automatu do gier online. To kolejny po Guns n’ Roses, Planet of the Apes czy nadchodzącym w czerwcu Jumanji automat z pierwotną historią w filmie czy muzyce.

Sama wieść o powstaniu slota została ogłoszona tradycyjnie na targach ICE w Londynie. Slot nie doczekał się jeszcze swojego wideo promującego, ale z pewnością takowy powstanie w niedługim czasie.

„Kontynuujemy przesuwanie granic naszego udziału w rynku, rozszerzając naszą ofertę gier na licencjach filmowych i muzycznych. Narcos jest z pewnością naszą największą dotychczasową umową. Serial stał się sensacją z dnia na dzień. Ma ogromną bazę fanów na całym świecie. Dzięki temu otwiera nam dostęp do kolejnej grupy społecznej, która będzie mogła czerpać rozrywkę z naszych gier.”

„NetEnt jest wiodącym światowym dostawcą najwyższej klasy gier internetowych. Mamy do nich zaufanie i wierzymy, że stworzą grę, która zapewni dreszczyk emocji milionom fanów serialu „Narcos” na całym świecie, a także udostępni dzięki temu nowy sposób obcowania z marką” – dodał Tim Stephen, Dyrektor ds. Prawnym i Biznesowych w wytwórni Gaumont.” – mówi Henrik Fagerlund, dyrektor główny ds. produkcji w NE.

To tylko jedna z wielu nowości na najbliższe wakacje. Przedstawiamy również zapowiedź dwóch innych gier od szwedzkiego producenta: Bollywood Story oraz Jumanji

Ten post ma 1 rok. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.