Wypadek samochodowy polskiego pokerzysty

Kategoria: Wokół kasyn | 12 kwietnia 2016

Chyba wszyscy słyszeli już o Egipcjaninie Seifie Eldinie Mustafie, który uprowadził lecący z Kairu do Larnaki samolot linii lotniczych EgyptAir. Okazuje się, że zdarzenie to miało wpływ także na najlepszego polskiego pokerzystę, który akurat tego dnia leciał do stolicy Cypru na mający się tam odbyć GipsyTeam Live Poker Festival. Mowa o Dimie Urbanowiczu, który nie pierwszy raz notuje świetny wynik w prestiżowych turniejach.

Samolot, którym podróżował Urbanowicz, został skierowany do awaryjnego lądowania w porcie lotniczym w Pafos. Aby zdążyć do Larnaki, pokerzysta musiał wziąć taksówkę – w trakcie podróży doszło jednak do wypadku. Pędzący prawie 150 km/h pojazd zderzył się z wielkim bezpańskim psem!

Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało, a sam Urbanowicz może mówić o naprawdę ogromnym szczęściu. W GipsyTeam Live Poker Festival oprócz niego biorą udział również Piotr Franczak, Jarosław Sikora i Przemysław Piotrowski, którzy bez problemów dotarli na miejsce.

Ten post ma 3 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.