Motörhead – nowy slot od Netent już dostępny

Kategoria: Kasynowe nowości | 28 września 2016

22 września firma Netent uruchomiła wreszcie trzeci i ostatni slot z serii NetEnt’s Rocks’ Trilogy. Tym razem bohaterem gry jest hardrockowe grupa Motörhead, z jej charyzmatycznym liderem, zmarłym niedawno Lemmy’m Kilmisterem. Poprzednie odsłony trylogii, to sloty z grupą Guns’n’Roses oraz z legendarnym Jimi Hendrixem.

Netent’s Rocks’ Trilogy – Motörhead to slot z pięcioma bębnami. Ma 76 linii do wypłat, oraz bonusy. Pierwszy z nich to tryb Free Spins, w którym za trzy Scattery dostaje się 10 spinów. Bonus o nazwie Bomber sprawia, że nawet do 15 znaków może spektakularnie eksplodować i przekształcić się w dokładnie takie same. Mystery Reel potrafi z kolei zamienić symbole (niekiedy na kilku bębnach) na takie, które przyniosą wyższe nagrody. Czwarty, ostatni z bonusów, nazywa się Rock Mode i jest charakterystyczny dla serii Netent’s Rocks’. Dzięki niemu można samodzielnie decydować o podkładzie muzycznym podczas gry.

Poniżej zobaczyć można filmik, prezentujący wizualną i akustyczną stronę nowego slota Netentu. Przy okazji można też zobaczyć jak Motörhead prezentował się w wersji koncertowej. Podczas samej rozgrywki nie zabraknie nam takich hitów zespołu, jak „The Ace of Spades”, „Killed by Death”, „Will Dead Men Tell no Tales” czy „Overkill”.

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.