Mega Moolah – kolejny jackpot wypłacony!

Kategoria: Jackpoty | 17 stycznia 2018

We wrześniu ubiegłego roku informowaliśmy Was o trafieniu potężnego, wynoszącego blisko 8 milionów dolarów jackpota na slocie Mega Moolah. Ledwie cztery miesiące później, jeden z największych automatów do gier online od Microgaming, znowu wypłaca główną nagrodę! Tym razem jest to suma o wysokości 3 milionów, 687 tysięcy i 167 dolarów. Te liczby kwalifikują ją na miejscu numer 44. pod względem wysokości. Daleko jej jednak do rekordowej, wypłaconej przez ten progresywny slot sumy; gdy w 2015 roku Brytyjczyk zgarnął blisko 20 milionów dolarów i zapisał się w księdze Guinnessa. O tym, co jasne, także dla Was pisaliśmy.

Swoich sił w tę, jak i inne topowe tytuły od Microgaming – oczywiście pozbawione progresji i jackpotów, przez co spore wygrane są dużo bardziej realne – możemy spróbować chociażby w polecanym przez nas Play Fortuna. Dużo więcej najwyższej klasy propozycji znajdziecie w umieszczonej po prawej rubryce najlepszych promocji od wpłaty!

PlayFortuna – 50 free spinów i 100% od wpłaty

Ten post ma 1 rok. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.
Dodano: 17 stycznia 2018   Kategoria: Jackpoty