Mega Fortune Dreams wypłaca 5 milionów euro

Kategoria: Jackpoty | 3 kwietnia 2015

Mega Fortune produkcji dewelopera Netent przyzwyczaiła nas do częstych i wysokich wygranych – ciężko je pominąć interesując się tym co dzieje się na rynku kasyn. Ten progresywny jackpot jest wspaniały, nie ma co nad tym dyskutować, bije wszelkie rekordy – też nie do podważenia. Kto rozdaje najczęściej miliony? Znowu Mega Fortune. Ale tym razem nie o tym, a właściwie o Mega Fortune, ale w innej odsłonie!

Mega Fortune Dreams, czyli siostrzana wersja klasycznego Mega Fortune, która jest na rynku zdecydowanie krócej niż klasyczny jackpot, zdobywa coraz to większą popularność. Niewątpliwie do wzrostu popularności przykłada się częstość i wysokość wygranych. Kilka dni temu padła wygrana w wysokości 5 050 957 euro w odmianie Mega Fortune Dreams. Można powiedzieć – nic specjalnego, większość topowych jackpotów osiąga takie wyniki. A co powiecie na to, że w ciągu ostatnich czterech miesięcy, największy z jackpotów w grze (jest ich trzy sztuki) został rozbity już po raz piąty? Okazuje się, że odmiana Dreams daje równie często i równie wysokie wygrane jak jest starsza siostra. Podejrzewamy, że jest to spowodowane migracjami graczy pomiędzy tymi dwoma wersjami Mega Fortune. Nawet najlepsza gra może się kiedyś znudzić, więc Netent wpadło na genialny pomysł: stwórzmy to samo w innym wydaniu graficznym. Okazało się to strzałem w dziesiątkę, nawet nie spadła liczba graczy w klasycznej odsłonie. Mega Fortune po prostu zdobywa coraz większą popularność. Różnice między grami to oprawa graficzna, która w wersji Dreams wygląda bardziej świeżo.

Wróćmy jeszcze na chwilę do wygranej 5 050 0957 euro – jak to bywa z Netent, nie dzielą się jeszcze wszystkimi informacjami. Wygrana jest absolutnie pewna, brakuje nam informacji o przebiegu zabawy, narodowości gracza oraz w którym kasynie online padła tak wysoka wygrana. Czyżby znowu wygrała kobieta? A może ponownie któryś z krajów Skandynawskich ma nowego milionera? O tym już wkrótce, czekajcie na aktualizacje tej informacji!

Ten post ma 4 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.
Dodano: 3 kwietnia 2015   Kategoria: Jackpoty