Malta – zunifikowany system samowykluczeń!

Kategoria: Ciekawostki kasynowe | 24 maja 2018

Jest i nowość! W tym tygodniu Maltański Urząd ds. Hazardu ogłosił, że rozpoczął planowanie jednolitego systemu samowykluczenia dla operatorów, którzy mają licencję na gry w tym kraju, umożliwiając graczom z problemami uzależnień uzyskanie jeszcze większej ochrony w tym procesie.

Ogłoszenie ogłoszono po tym, jak parlament maltański zagłosował za przyjęciem nowej ustawy o grach, która ma szereg ustaw w kraju. Przepisy te będą stanowić ujednoliconą politykę samowykluczenia, dzięki której operatorzy będą dzielić się bazą danych dla wykluczonych graczy, uniemożliwiając im przeskakiwanie z witryny na stronę. Ustawa będzie również miała szeroką ochronę przed praniem brudnych pieniędzy i sprawi, że regulator będzie mediatorem w sporach z graczami.

Mówiąc o sprawie Dyrektor Generalny MGA, Heathcliff Farrugia, powiedział: “Ochrona graczy jest istotą agendy regulacyjnej MGA, a ten projekt jeszcze bardziej podkreśla naszą determinację, aby zapewnić graczom narzędzia do odpowiedzialnego korzystania z usług hazardowych.”

“Przez lata byliśmy świadkami wysiłków operatorów gier, którzy wprowadzili różne odpowiedzialne działania w grach i dlatego mocno wierzymy, że zunifikowany system samowykluczenia zostanie dobrze przyjęty zarówno przez przemysł, jak i przez konsumentów” – kończy.

Ten post ma 10 miesięcy. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.