LV BET najszybciej wypłacającym bukmacherem

Kategoria: Bonusy i promocje | 5 stycznia 2018

Wraz z początkiem nowego roku, jeden z legalnych bukmacherów na polskim rynku, a mianowicie LV Bet ogłosił przełomową informacje w działaniu firmy. Dział płatności bukmachera uruchomił nowy system wypłat, de facto dedykowany tylko dla swoich klientów. System noszący nazwę Rapid Pay ma zapewnić błyskawiczne transakcje środkami graczy i, przy okazji, dominować w chwili obecnej na tle konkurencji. Jak ma to wyglądać w praktyce?

Wypłaty zlecane przez klientów LV Bet mają być finalizowane od 10 do max 20 minut. Transakcje mają odbywać się w godzinach 8:00 – 1:00, natomiast sam system obsługuje 20 różnych banków. Jedne z nich są całodobowe, inne natomiast działają we wcześniej wspomnianych godzinach.

Cóż, to z pewnością jedna z tych nowości, które są konkretne, funkcjonalne i co najważniejsze bardzo przyjemne dla samych graczy. Takie ruchy ze strony legalnych bukmacherów bardzo nam się podobają.

20 PLN bonusu od bukmachera LV BET

Ten post ma 1 rok. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.