Loterie: potężna wygrana na Florydzie

Kategoria: Ciekawostki kasynowe | 15 stycznia 2018

Przesadna pewność siebie i specyficzne ego to cechy, które nie dziwią nas u mieszkańców USA. Nie inaczej było w tym przypadku, gdzie ledwie 20-letni mieszkaniec Florydy, Shane Missler, wygrał na loterii, bagatela, 451 milionów dolarów. De facto jednak wzbogaci się on o 281 milionów dolarów – wszystko z tego powodu, iż chce wypłacić swoją wygraną w trybie natychmiastowym. Najwyższą wypłatę dostałby w trybie ratalnym. Co planuje sam bohater?

Jak zapewnia sam mieszkaniec Port Richey na Florydzie, mimo tylko 20 lat na karku, liczy głównie na możliwość rozwinięcia swoich pasji, pomocy rodzinie i, mówiąc ogólnie, zrobienia pożytecznych rzeczy dla innych ludzi.

Sam zwycięski los Amerykanin zakupił w normalnym sklepie spożywczym. Dziwić może jego wypowiedź, w której twierdzi, że przewidywał sukces. Usprawiedliwia to tym, iż miał niezbędne przeczucie, aby tak twierdzić.

“Przechodziłem kursy z zarządzania finansami. Mój wiek mi nie przeszkadza. Mam szczęście, że takie pieniądze trafiły właśnie do mnie” – kontynuuje chłopak.

Naturalnie 20-latek z Florydy porzucił swoje dotychczasowe zajęcia, w skład których wchodziły m.in. praca w rekrutacji i postawił na przeprowadzkę do Tampa Bay.

Ten post ma 1 rok. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.