Lokal w Suwałkach zamknięty

Kategoria: Wokół kasyn | 9 października 2017

Szara strefa hazardowa jest w naszym kraju, mówiąc potocznie, w dalszym ciągu “zwalczana”. Kolejnym tego przykładem jest akcja Służby Celno-Skarbowej w towarzystwie policjantów, która to zamknęła w Suwałkach tamtejszy lokal hazardowy, który służył głównie do organizowania nielegalnych gier. Podlaski Urząd Celno-Skarbowy w Białymstoku podaje jeszcze kilka informacji.

Pracownicy KAS przy pomocy miejscowej policji, podczas kontroli jednego z barów – który połączony był z kafejką internetową – odkryli, iż na obecnych tam komputerach odbywały się nielegalne gry hazardowe. Stróże prawa podczas akcji skonfiskowali m.in. komputery stacjonarne, monitory, laptop czy tablet, na których odbywały się niezgodne z prawem rozrywki.

Cała sprawa zakończyła się dla właścicieli niezbyt ciekawie. Czeka ich bowiem postępowanie karne skarbowe, a co za tym idzie, także i możliwość bardzo wysokich kar. No cóż, zwykle nie jesteśmy fanami pisania takich informacji, niemniej ona tylko pokazuje, jak “duża” jest na ten moment siła państwa w walce z hazardem.

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.