Liga Mistrzów bez ryzyka dziś wieczorem w Betsson

Kategoria: Bonusy i promocje | 22 lutego 2017

Już za parę godzin start kolejnego wieczoru z Ligą Mistrzów UEFA. Tradycyjnie przy okazji takich wydarzeń skorzystać można z ciekawych promocji bukmacherskich. Nie inaczej jest dziś u jednego z naszych ulubionych bukmacherów – firmy Betsson. Każdy kto zarejestruje się w nim właśnie teraz, będzie mógł postawić zakład na Ligę Mistrzów bez ryzyka i to do aż 150 PLN. Zasady są proste i nie mają żadnych haczyków. Jeśli Twój pierwszy zakład “wejdzie” – kasa jest Twoja. Jeśli nie, otrzymasz zwrot postawionej stawki.

Jak obstawić dzisiejszą Champions League bez ryzyka?

1. Kliknij TUTAJ i zarejestruj się w Betsson.

2. Zasil swoje konto kwotą od 15 do 150 PLN (od wysokości depozytu uzależniony jest ewentualny późniejszy zwrot stawki, jeśli wpłacisz 15 PLN to tyle wyniesie zwrot jeśli zakład będzie przegrany).

3. Postaw zakład na dowolne wydarzenie z oferty dwóch dzisiejszych spotkań Ligi Mistrzów. Najlepiej obstawić zakład za 150 PLN i maksymalnie wykorzystać dzisiejszą promocję.

4. Zaopatrz się w piwko i kibicuj swojemu zakładowi. Jeśli wygrasz, świetnie. Jeśli nie, cała stawka wróci na Twoje konto w krótkim czasie. Życzymy oczywiście tego pierwszego rezultatu i sami zabieramy się za przygotowanie zakładu na wieczór!

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.