LeoVegas z grami Novomatic

Kategoria: Wokół kasyn | 22 stycznia 2018

Jeden z legendarnych dostawców automatów do gier online, firma Greentube (Novomatic) wprowadza swoje największe tytuły do kolejnego kasyna online – LeoVegas, czyli de facto firmie, która jak do tej pory jest wielokrotnie nagradzaną platformą, która wspiera oferty kasyn w Skandynawii i Wielkiej Brytanii. Kolekcja najbardziej popularnych gier na rynku, bezproblemowo zintegrowana z rowiązaniem Novo Remote Gaming System (NRGS), została stworzona specjalnie dla graczy z wcześniej wspomnianych rejonów na świecie. Współpraca obejmie oczywiście tak fantastyczne tytuły jak Lucky Lady’s Charm, Sizzling Hot, Book of Maya, Book of Ra i wiele innych.

Michael Bauer, CFO Greentubhe powiedział: “Cieszymy się z tego pomyślnego partnerstwa z LeoVegas. Jest to szybko rozwijająca się marka i jesteśmy przekonani, że zawartość grupy Greentube da im znaczący impuls na różnych rynkach. Gracze uwielbiają nasze gry. LV otrzyma dostęp do naszych najnowszych markowych gier, takich jak Hardwell, które zostaną wydane w ICE.”

Koordynator kasyna LeoVegas Group, James Thurlow powiedział: “Jesteśmy bardzo dumni z tego strategicznego porozumienia, które otwiera drzwi do nowych osiągnięć i możliwości. Rynek brytyjski jest jednym z naszych głównych celów.”

Ten post ma 1 rok. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.