Kwiecień miesiącem jackpotowych wygranych

Kategoria: Jackpoty | 23 maja 2015

Kwiecień był wyjątkowo dobrym miesiącem dla fanów jackpotów od największego producenta oprogramowania dla kasyn online, czyli szwedzkiego Netent. W trzech najwyższych wygranych padło prawie dwanaście milionów euro.

Szczęśliwi gracze byli klientami trzech kasyn: Hit Euro, Guts oraz Tain. Wygrane prezentują się następująco: Hall of Gods wypluło z siebie astronomiczne 7 800 000 euro, Arabian Nights pozwoliło się cieszyć graczowi z kwoty 2 600 000 euro, a Mega Fortune wzbogaciło portfel gracza o 1 500 000 euro! Te kwoty robią wrażenie – trzeba wiele lat pracy, aby je zdobyć – tutaj od ręki, kilka obrotów, trochę szczęścia i cieszymy się z wysokich wygranych.

Netent słynie z hitowych produkcji, każda nowa gra zaraz po premierze staje się hitem. Przypominamy również, że to gra z tej stajni należy również do rekordzisty w wysokości wygranej na automacie w kasynie internetowym – gracz, który zagrał w Mega Fortune w styczniu 2013 roku wzbogacił się aż o 17 900 000 euro.

Ten post ma 4 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.
Dodano: 23 maja 2015   Kategoria: Jackpoty