Księgowy okradał firmy aby mieć na grę w kasynie

Kategoria: Kasynowe nowości | 31 sierpnia 2015

Księgowy z brytyjskiego miasta Essex przez kilkanaście miesięcy oszukiwał swoich klientów – jego przestępcza działalność finansowała uzależnienie od hazardu i była główną motywacją do wyłudzenia ponad 170 000 funtów, czyli prawie miliona w naszej walucie.

Jego działalność była prosta i dobrze zaplanowana – zdobywał pieniądze na wyłudzaniu zwrotu podatku. W sztuczny sposób zawyżał dane dotyczące obrotów firm, które obsługiwał, a żeby zmniejszyć ryzyko wpadki w urzędach skarbowych zmieniał adresy korespondencyjne swoich klientów na swój prywatny adres. Mężczyzna wpadł poprzez przeoczenie urzędników, którzy wysłali list z prośbą o wyjaśnienie nieprawidłowości bezpośrednio do jednej z firm, która była jego klientem. Właściciel firmy zgłosił sprawę na policję, a ta ustaliła jakie firmy obsługiwał księgowy i udało się wykryć nieprawidłowości.

Mężczyzna został skazany na karę pozbawienia wolności, ale to nie wszystko. W swoim zawodzie jest już spalony, po odsiadce będzie musiał zająć się inną pracą, sektor usług finansowych nie jest przyjaźnie nastawiony na oszustów.

Ten post ma 4 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.