Kolejny atak na salon gier. Tym razem w Szczytnie

Kategoria: Wokół kasyn | 21 kwietnia 2016

Niefartownie zakończyła się historia trojga znajomych, którzy postanowili w łatwy sposób się wzbogacić i okradli jeden z salonów gier w Szczytnie. Złodzieje nie tylko spędzili noc w policyjnej celi i stracili ukradzione pieniądze, ale także mają przed sobą wizję spędzenia nawet dziesięciu lat w więzieniu.

Kradzieży w szczycieńskim salonie gier dokonała trójka znajomych – dwóch mężczyzn (31 i 22 lata) oraz dziewiętnastoletnia dziewczyna, która była pracownicą owego salonu. To ona udostępniła swoim kolegom klucze, a następnie stanęła na czatach. Złodzieje wynieśli z salonu gier około pięciu tysięcy złotych w gotówce.

Po podzieleniu zdobytego łupu znajomi udali się do innego salonu gier z zamiarem powiększenia posiadanych pieniędzy. Tam zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy Komendy Policji w Szczytnie, a następnie spędzili noc w policyjnej celi. Za dokonane przestępstwo grozi im nawet do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Zobaczcie również jak wyglądał napad na salon gier w Rydułtowach o którym pisaliśmy kilka dni temu.

Ten post ma 3 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.