Kobiety z Play’n GO dają radę!

Kategoria: Wokół kasyn | 14 kwietnia 2018

Błyszczący w ostatnich miesiącach, projektant gier internetowych Play’n GO ogłosił, że siedem z ich pracownic zostało nominowanych do nagród na konkursie 2018 Women in Gaming Awards. Również nie mamy wątpliwości, iż kobieca część personelu firm hazardowych jest jedną z najważniejszych w tej branży. I wcale nie mamy na myśli ról stricte pobocznych, gdyż Panie zapewniają najwyższą jakość usług krupierskich i przyciągają do gry miliony zawodników!

Do nominowanych do nagrody pracowników Play’n GO należą:

Liana Misfud, Pracownik Roku
Irina Tyberg, ukryty talent roku (operator)
Maria Nilsson, Industry Achiever
Ebba Arnred, lider roku (iGaming)
Lena Yasir, Lider roku (iGaming)

Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 11 maja w hotelu Savoy w Londynie. Wręczane tytuły pokazują różnorodność branży iGaming i są serią przeróżnych nominacji. Johan Tornqvist, prezes firmy, mówi: “Chciałbym pogratulować nie tylko naszym Paniom, które zostały nominowane do nagrody 2018 Women in Gaming, ale także wszystkim osobom pracującym w naszej organizacji, która nadal kształtuje naszą kulturę na lepsze i wychodzi poza wszystkie granice.”

“W Play’n GO chcemy mieć pewność, że budujemy kulturę, która jest odpowiednia zarówno dla mężczyzn i kobiet.” – kończy.

Ten post ma 1 rok. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.