Kindred rozszerza umowę z Evolution Gaming

Kategoria: Ciekawostki kasynowe | 14 grudnia 2018

To naprawdę duża informacja w świecie hazardu. Operator kasyn internetowych, firma Kindred Group, rozpoczęła współpracę z Evolution Gaming także poza Europą. Wszystko po to, aby wprowadzić na rynek zawartość kasyn na żywo dla amerykańskich operacji Unibet, a pierwszym rynkiem będzie New Jersey.

Gry z żywymi dealerami będą transmitowane ze studia Evolution’s Atlantic City i będą zawierać takie produkty jak blackjack, baccarat, ruletka i wiele innych. Porozumienie kontynuuje istniejącą już relację między Evolution i Kindred, ponieważ obydwoje pracowali razem od lat w Europie.

Komentując umowę, Cristiano Blanco z Unibet powiedział: “Marka Unibet ma silny ślad w Europie, gdzie cieszy się ekscytującym wzrostem w kasynie na żywo, w dużej mierze dzięki naszej współpracy z Evolution.”

“Teraz, kiedy Evolution otworzyło swoje amerykańskie studio, bardzo liczymy na dobrą współpracę i rozwój marki Unibet w New Jersey, a w odpowiednim czasie również w innych stanach USA.”

Evolution jest przygotowane, aby zdobyć upodobanie na rynku dealerów na żywo w Ameryce, ponieważ wykupili oni swojego najbliższego konkurenta, Ezugi. Internetowe zakłady bukmacherskie rozwijają się w Stanach Zjednoczonych i jest prawie pewne, że ​​zobaczymy te dwie nazwy pracujące razem, ponieważ więcej państw reguluje tę działalność.

Ten post ma 4 miesiące. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.