Pomysłowy wynalazca oszukiwał kasyna

Kategoria: Wokół kasyn | 8 lipca 2015

Dzisiaj przedstawimy postać jednego z pierwszych kasynowych oszustów, który do swoich nielegalnych praktyk wykorzystywał stworzony razem ze swoim synem komputer. Oto historia Amerykanina Keitha Trafta, wynalazcy, który postanowił wygrać z kasynem w latach siedemdziesiątych dwudziestego wieku.

Keith w roku 1969 uzależnił się od gier hazardowych, a nad Black Jackiem spędzał mnóstwo czasu. Początkowo próbował go pokonać za pomocą liczenia kart, co okazało się kiepską taktyką. Wtedy postanowił stworzyć urządzenie, dzięki któremu uda mu się regularnie wygrywać, dlatego też razem ze swoim synem stworzyli komputer, który miał wykonywać dokładnie to samo co Keith w swoim mózgu, ale zdecydowanie szybciej. Komputer został nazwany George, obsługiwało się go za pomocą stóp. Kategoria:ł dużych rozmiarów, ważył aż siedem kilogramów, więc ciężko było go ukryć pod ubraniem. Pojawił się pomysł na stworzenie mniejszego urządzenia i tak powstał komputer David. Dużo mniejsze urządzenie było łatwe do ukrycia, a Keith już pierwszego tygodnia zabawy w kasynach zarobił kilkadziesiąt tysięcy dolarów. Po tym tygodniu stwierdził, że nie chce dalej oszukiwać, ale ma inny pomysł na zarobek – swoją maszynę oferował graczom za kwotę 10 000 dolarów, w jej cenie było również szkolenie z obsługi urządzenia. Po prośbie zarządców kasyn Keithem zainteresowało się FBI, znaleźli jego maszynę, ale nie potrafiono jej obsługiwać, więc nie udowodniono Keithowi oszustwa. Po tym incydencie Keith wymyślił jeszcze jedno urządzenie, którym była bezprzewodowa kamera, dzięki której jego pomocnik siedzący w samochodzie w pobliżu kasyna mógł udzielać graczowi podpowiedzi.

Po wielu latach sprzedaży urządzenia oraz regularnych wygranych w kasynach wynalazca musiał odpuścić – w stanie Nevada, w którym mieszkał i mieści się najsłynniejsze miasto hazardowe Las Vegas, wprowadzono zakaz używania elektroniki przez graczy w kasynach. Jak się domyślacie w tym czasie nasz bohater był już majętnym człowiekiem i pomnażał swoje pieniądze w legalny sposób.

Ten post ma 4 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.