Kasynowi oszuści trafili za kraty

Kategoria: Wokół kasyn | 25 grudnia 2015

Święta Bożego Narodzenia na pewno nie będą szczęśliwe dla trzech Brytyjczyków, którzy zostali oskarżeni o oszustwo finansowe grając w kasynie. Brytyjczycy podmieniali swoje żetony. Otóż sama gra nie wzbudziła żadnych podejrzeń. Trzech Brytyjczyków – 49-letni Sajid Rashid, 26-letni Quamar Hussain i 45-letni Zahidul Khan nabywali w kasynach żetony o wartości 10 euro i rozpoczynali nimi normalną grę. W pewnym momencie zamieniali je natomiast na żetony o wartości 1000 euro i wypłacali wygrane.

Z pewnością zadajecie sobie pytanie, jak im się to udało. Otóż co warte podkreślenia nawet przez firmę gracze byli uznawani za najlepszych klientów, którym oferowano między innymi darmowe pobyty w hotelu włącznie z bezpłatnym cateringiem. Ostatecznie są jednak oskarżeni o wyłudzenie 4 milionów euro.

Dwóch z nich spędzi w więzieniu w Monako po 30 miesięcy, natomiast Khan został skazany na 10 miesięcy odsiadki. Muszą też oddać łącznie 850 000 euro.

Ten post ma 3 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.