Kapłan z USA przegrał pieniądze kościoła

Kategoria: Kasynowe nowości | 18 kwietnia 2017

Z pewnością pamiętacie nasz wpis nt. pewnego listonosza z Mysłowic, który przegrał w kasynie pieniądze skierowane dla emerytów i rencistów? To nic wielkiego przy tym, co ostatnio zdarzyło się w mieście Philadelphia, położonym w Stanach Zjednoczonych, gdzie miejscowy kapłan został oskarżony o bardzo poważną kradzież.

500 tysięcy dolarów. Tak, dobrze widzicie. To właśnie tyle miał przepuścić podejrzewany o potężną kradzież amerykański kapłan, który wszystkie środki miał przepuścić głównie na hucznych imprezach w kasynie oraz niesamowicie wysokim poziomie życia. William Dombrow, bo o nim mowa, ma już postawione zarzuty przez amerykański sąd, według którego ukradł pieniądze z funduszu przeznaczonego dla emerytowanych księży. Prałat miał wykorzystywać te środki przez 9 długich lat, w których to m.in. odwiedził Harrah w Chester, gdzie także sporo z nich przepuścił.

77-latkowi grozi do 80 lat więzienia. Pozwany nie wydał opinii w tej sprawie, lecz jego adwokat zapewnił, iż Dombrow wstydzi się za takie zarzuty w stronę Archidiecezji.

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.