Japońska przygoda nagrodą w promocji Casumo

Kategoria: Bonusy i promocje | 20 lutego 2016

Znany operator kasyn internetowych, firma Casumo, co jakiś czas daje o sobie znać za sprawą szalonych pomysłów na promocję. Zazwyczaj specjaliści od marketingu pokazują w ten sposób, że mają wyobraźnię i dobre warunki do oferowania swoim klientom atrakcyjnych promocji lub nagród.

Nowy pomysł na konkurs wydaje się niezwykle atrakcyjny. Okazuje się bowiem, że kasyno proponuje nowym klientom udział w loterii, w której główną nagrodą jest wycieczka do Japonii. Trzeba dodać, że plan tej wycieczki jest dość niezwykły, ponieważ obejmuje nie tylko przelot do Kraju Kwitnącej Wiśni, ale również trzy noclegi w pięciogwiazdkowym hotelu i udział w charakterze VIP-a w rozgrywających się w Tokio zawodach sumo.

Wycieczka do Japonii zostanie rozlosowana wśród klientów kasyna, jest ona skierowana w pierwszej kolejności do tych, którzy jeszcze nie mają kont w Casumo. Trzech początkujących graczy może zostać zaproszonych na tą wycieczkę, pod warunkiem że spełnią oni wymagania zawarte w regulaminie promocji. Nie są one bynajmniej wygórowane, ponieważ w gruncie rzeczy ograniczają się do wpłacenia na założone konto depozytu w wysokości 10 euro, korzystając ze specjalnego kuponu Japan16. A co z tymi, którzy już grają? Oni również mają szansę, ważne tylko, żeby zapoznali się dokładnie z regulaminem konkursu.

Zainteresowany? Kliknij TUTAJ aby otworzyć konto w Casumo i odbierz dodatkowy bonus na start.