Japończyk wyrzucony z kadry za grę w kasynie

Kategoria: Wokół kasyn | 9 kwietnia 2016

Japoński badmintonista Kento Momota został przyłapany na wizycie w nielegalnym kasynie. W Japonii hazard jest zabroniony i surowo karany. Federacja zapowiedziała już, że nie zabierze zawodnika na tegoroczne Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro. To jednak nie jedyne zmartwienie 21-latka. Za udział w nielegalnym hazardzie przewidziano do 3 lat więzienia.

Momota to druga “rakieta” światowego rankingu. W zeszłym roku jako pierwszy reprezentant Japonii stanął na podium mistrzostw świata zdobywając brązowy medal. Wygrał również ważną serię turniejów BWF Super Series. To sprawiło, że stawiany był w roli jednego z faworytów do złota na tegorocznych Igrzyskach. Plany będzie trzeba jednak zmienić.

Choć atmosferę prawdziwego kasyna ciężko przenieść do internetu, to jednak dużo bezpieczniej bawić się i grać w sieci. Kento Momota nie wziął tego pod uwagę i teraz turniej olimpijski przyjdzie mu oglądać z pozycji kanapy.

Ten post ma 3 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.