Jackpot MFD rozbity. Wielka wygrana w BGO!

Kategoria: Jackpoty | 1 stycznia 2017

Jackpot Mega Fortune Dreams w końcu rozbity. Szczęśliwy zwycięzca to Brytyjczyk, który w nowy rok wszedł w niesamowitym stylu. Grając na telefonie gracz dobrze Wam znanego kasyna BGO trafił spin życia i zgarnął zawrotną sumę – prawie 7.5 miliona euro!

Mieszkaniec Cheshire kręcił w grze Mega Fortune Dreams na stawce 1.25 funta. Jeden ze spinów dał grę jackpotową, a ona z kolei doprowadziła go do ogromnej wygranej wynoszącej dokładnie 7.400.000 euro. Przeliczając tę sumę na polskie złotówki, daje to aż 32.5 miliona złotych. Tyle właśnie potrafią “sypnąć” najlepsze kasyna, do których bez wątpienia zalicza się BGO.

Przedstawiciele BGO zapytali nowego milionera, na co przeznaczy swoją wygraną. Najpierw planuje zabrać rodzinę do Disneylandu na beztroską zabawę. Lwią część wygranej zamierza jednak wydać na codzienne życie, co pozwoli mu i jemu bliskim na spokojny byt na wysokim poziomie przez wiele lat.

Wielkie wygrane regularnie padają w kasynie BGO i tutaj mamy kolejny tego przykład. Przy okazji historii zwycięzcy jackpota Mega Fortune Dreams, zapraszamy Cię do rejestracji w tym świetnym kasynie. Jeśli zrobisz to teraz, otrzymasz na start, całkowicie za darmo 20 spinów w grze Starburst. Nieznany z imienia Brytyjczyk wygrał wielomilionową kwotę dzięki niepozornej grze na komórce.

Zarejestruj się i zakręć 20 spinów na koszt BGO. Wygrana jest Twoja!

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.
Dodano: 1 stycznia 2017   Kategoria: Jackpoty